Opis:


Wybór dobrej kancelarii prawnej może okazać się kluczowy w momencie zatrzymania przez policję i wszczęcia postępowania karnego względem podejrzanego/oskarżonego. Polskie prawo zastrzega, że obrońcą w sprawie karnej może być jedynie adwokat. Wspomniana regulacja ma na celu ochronę oskarżonych. Dzięki niej w roli obrońcy mogą występować jedynie osoby posiadające najwyższy stopień przygotowania do zawodu. Nie da się również ukryć, że dobry obrońca poza stosowaną wiedzą, musi również mieć doświadczenie. Takie z pewnością mają pracownicy kancelarii zajmującej się prawem karnym w Warszawie - obrońca24h.com.

Wspomniana kancelaria współpracuje z adwokatami, którzy prowadzili już wiele spraw karnych, co sprawia, że zdają sobie sprawę z faktu, iż każda sprawa jest inna i potrafią obrać odpowiednią strategię działania. 

Dobry adwokat to taki, który zdaje sobie sprawę z faktu, że osoba, która się do niego zgłasza, nie zawsze jest niewinna. Mając to na uwadze stara się w toku postępowania doprowadzić do uzyskania jak największego złagodzenia kary wobec oskarżonego. Jeśli ma pewność, że osoba jest niewinna, wówczas doprowadza do uniewinnienia klienta od stawianych zarzutów. Tak właśnie pracują adwokaci zrzeszający się we wspomnianej wyżej kancelarii. 

Dobra kancelaria powinna współpracować z adwokatami z różnych dziedzin prawa karnego. Każdy z nich winien posiadać inną specjalizację, dzięki czemu ta mogłaby pomóc klientowi w każdej sprawie karnej. Tak właśnie działa wspomniana wyżej kancelaria. Zatrudnia różnych specjalistów, dzięki czemu jest w stanie pomóc osobom, które zgłoszą się do niej w każdej sprawie. Klienci mogą liczyć na pomoc w sprawach o:

  • spowodowanie wypadku drogowego
  • jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających
  • kradzież
  • wszelkiego rodzaju rozboje
  • oszustwo. 

Czego powinno oczekiwać się od dobrej kancelarii? Przede wszystkim możliwości uzyskania kompetentnej porady, a jeśli to koniecznie pomocy w zbieraniu dowodów oraz reprezentacji w sądzie podczas rozprawy. Dobry adwokat, bez względu na zaistniałe okoliczności, powinien także okazać klientowi zrozumienie.

O firmie:


Firma: Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka

Adres: Aleja Solidarności 119

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-897

Telefon: 22 308 55 00

Domena: http://obronca24h.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa