Opis:


Mimo tego, że krocząc do ołtarza, byłaś/eś pewna/y tego, że osoba, z którą za chwilę połączysz się świętym węzłem małżeńskim, jest Ci przeznaczona, za parę lat mogą dopaść Cię gorzkie myśli, że się pomyliłaś/eś... Nie ma sensu żałować popełnionych błędów, gdyż taka postawa nie prowadzi do niczego dobrego. Pamiętaj, że każde wydarzenie czegoś Cię uczy i czyni Cię osobą mądrzejszą życiowo.

Jeżeli podjęliście niejedną próbę ratowania Waszego małżeństwa, jednak jesteś w stu procentach pewna/y swojej decyzji dotyczącej rozwodu, pora zacząć działać. Jeśli współmałżonek/ka nie wierzy w to, że rzeczywiście zamierzasz zakończyć Wasze małżeństwo, złożenie przez Ciebie pozwu o rozwód do sądu sprawi, że momentalnie stanie się jasne, iż Twoje zamiary definitywnego zakończenia związku są jak najbardziej prawdziwe.

Na to, jak szybko możliwe będzie wyrzucenie w niepamięć nieudanej decyzji, jaką było małżeństwo, ma wpływ m.in. powód chęci rozstania.

Nie wiesz, jak złożyć pozew o rozwód i co w nim umieścić? W tej sytuacji warto udać się do kancelarii adwokackiej po poradę. Musisz się przygotować na opłatę sądową, która wynosi 600 zł - jest ona niezbędna (można złożyć wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych). Konieczne jest przygotowanie takich dokumentów jak oryginał odpisu aktu małżeństwa i odpis aktu urodzenia dziecka (jeżeli jesteście rodzicami).

Swój rozwód możesz powierzyć warszawskiej Kancelarii Adwokackiej Bartosiak & Wspólnicy, gdyż specjalizuje się ona w nich. Forma pomocy, jaką od niej uzyskasz, może mieć postać porad prawnych, reprezentacji przed sądem, jak również wsparcia przy sporządzaniu projektów umów i pism. Adwokat podpowie Ci, jakie informacje konkretnie masz zawrzeć w pozwie i do którego sądu okręgowego należy go skierować. Z pewnością musi się w nim znaleźć żądanie rozwiązania związku przez rozwód, jak również żądanie w zakresie władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi, kosztów utrzymania oraz wychowania.

W przypadku chęci definitywnego rozstania się warto udać się do adwokata, gdyż jego pomoc może znacznie przyspieszyć uzyskanie wolności.

O firmie:


Firma: „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka

Adres: Solidarności 119

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-897

Telefon: 22 308 55 00

Domena: http://adwokacka-kancelaria.info/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa