Opis:


Każdy posiadacz auta stara się dbać o swój pojazd we własnym zakresie. Jeśli jednak chce się, by nieco już zdezelowany i stary samochód wyglądał olśniewająco, nie można polegać tylko na własnych wysiłkach, trzeba zdecydować się na profesjonalne usługi. Z myślą o osobach mających takie potrzeby - i ich pojazdach, powstała dziedzina auto detailingu, ciesząca się wielką popularnością. Usługi tego rodzaju oferuje między innymi poznański salon Diamond Car Detailing.

Samochód jak nowy

Normalne jest, że w toku normalnego użytkowania na każdym samochodzie pojawiają się rysy, zmatowienia i uszkodzenia, które obniżają jego estetykę. Nie oznacza to jednak, że stary lub intensywnie użytkowany pojazd musi wyglądać... jak stary i intensywnie użytkowany. Kosmetyka aut w poznańskim salonie pozwala każdemu samochodowi przywrócić perfekcyjny stan. Nawet mocno zdezelowane auto może wyglądać jakby właśnie opuściło fabrykę - umożliwiają to specjalistyczne narzędzia i preparaty oraz zaangażowanie pracowników salonu. Pozwala na to też rozbudowana oferta. Kto chce, może zdecydować się na pojedyncze, konkretne usługi, na przykład renowację lakieru, polerowanie szyb czy czyszczenie felg. Na pewno da to wyraźny efekt i podniesie estetykę auta. Gdy zaś chce się kompleksowo odnowić swój samochód, można zdecydować się na wszystkie te usługi jednocześnie, a do tego jeszcze wyprać tapicerkę. Sprawi to, że nawet skrajnie zaniedbane auto zyska fantastyczny wygląd - obrazujące to zdjęcia można znaleźć na stronie firmy. Z rozwiązania tego warto skorzystać więc na przykład kiedy chce się korzystnie sprzedać samochód. Doskonały wygląd znacznie podniesie jego wartość.

Przystępne ceny

W celu zapewnienia pełnej satysfakcji swych klientów firma nie tylko oferuje kompleksowe usługi i wykonuje je z wielką starannością oraz w szybkim tempie. Jej misją jest też umożliwienie skorzystania z auto detailingu szerokiej grupie klientów, toteż są to najtańsze usługi w mieście. Ceny poszczególnych zabiegów mogą pozytywnie zaskoczyć niejednego klienta, który szykował się na dużo większe wydatki.

Data dodania: 14-11-2018
O BLOGU
Źródło:
http://www.diamondcardetailing.pl/


O firmie:


Firma: DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek

Adres: Węglowa 9

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: 730-800-313

Domena: http://www.diamondcardetailing.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań