Opis:


Często ludzie sami robią zdjęcia na tak ważnych uroczystościach, jak ślub, chrzciny czy rocznica ślubu, ale okazuje się, że zdjęcia są poruszone albo na zdjęciu nie ma tego, co miało być na pierwszym planie. Dlatego warto zaufać profesjonalistom ze studia Foto Kreatywni, którzy dysponują doskonałym sprzętem znanych i cenionych na świecie marek. Zespół kreatywnych fotografów z rekomendowanego studia swój zawód uprawia z wielkim zaangażowaniem i pasją, dlatego ich zdjęcia są niezwykłe, zachwycają kolorami i doskonałą rozdzielczością. Nieważne więc, czy interesuje Cię zdjęcia okolicznościowe, czy zdjęcia do  wszelkiego rodzaju dokumentów - fotografie kolorowe czy też  artystyczne fotografie czarno-białe, to wiedz, że doświadczony fotograf z Częstochowy chętnie podejmie się każdego zlecania. Zajmuje się on m.in.:

  1. Fotografią produktową, wykonuje zdjęcia do katalogów, folderów i sklepów internetowych, np. zdjęcia biżuterii, obuwia, ubrań, galanterii i mebli.
  2. Profesjonalnymi  sesjami zdjęciowymi, z sesjami w plenerze na czele, a także w różnych innych miejscach wskazanych przez klienta.
  3. Fotoreportażem, uwieczniającym ważne wydarzenia, takie jak występy kabaretowe, koncerty czy też niezwykłe wydarzenia sportowe.
  4. Fotografią kulinarną, która w wyjątkowy sposób może zaprezentować polecane przez punkty gastronomiczne dania, przekąski czy różne ciasta i nie tylko.
  5. Fotografią reklamową, która w sposób niebanalny zaprezentuje wizerunek firmy, produktu czy usługi.
  6. Fotografią wnętrz, oferta dla tych, którzy chcą szybko i z zyskiem sprzedać nieruchomość, jest to także usługa dla różnych salonów piękności, fryzjerskich czy też hoteli i pensjonatów.
  7. Fotografią ślubną, to jedyne i niepowtarzalne chwile ze ślubu uwiecznione na przepięknych zdjęciach.

To zaledwie ułamek oferty rekomendowanego studia fotografii, więcej informacji znajdziesz na foto-kreatywni.pl, gdzie dowiesz się też, że zlecając wykonanie profesjonalnej fotografii produktowej czy reklamowej, przeznaczonej do sklepu internetowego, czy też do zaprezentowania produktów na Allegro, otrzymasz wysokiej jakości plik, gotowy do umieszczenia na stronie.

Data dodania: 03-02-2019
O BLOGU
Źródło:
https://foto-kreatywni.pl/


O firmie:


Firma: Foto Kreatywni

Adres: Aleja Najświętszej Maryi Panny 3

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-202

Telefon: 792 921 110

Domena: https://foto-kreatywni.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów

ANMAR SP. Z O. O. SP. K.

Tychy

GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński

Chorzów