Opis:


Szeroko pojęte prace na wysokościach mogą wykonywać tylko odpowiednio przeszkoleni pracownicy z zakresu technik dostępu linowego. Muszą oni dysponować także odpowiednim sprzętem alpinistycznym. W najwyższej jakości sprzęt wysokościowy zaopatruje swoich klientów firma GAT. Zaprasza ona do swojego sklepu alpinistycznego, oferującego profesjonalne artykuły, niezbędne do pracy na wysokościach. Klient może liczyć na indywidualny dobór i dostarczenie, m.in.:

  • sprzętu ochronnego
  • urządzeń zabezpieczających
  • akcesoriów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości.

Oferta rekomendowanego sklepu jest niezwykle bogata. Można tam zamówić sprzęt takich cenionych marek jak:

  1. Petzl, polecający, m.in. uprzęże wspinaczkowe, liny, karabinki i kaski.
  2. Ocun, ceniony dostawca lin, przyrządów asekuracyjnych, uprzęży, karabinków i kasków.
  3. Beal, znany w branży wspinaczkowej dostawca lin dynamicznych, pętli i lonży, bloczków i karabinków, a także przyrządów zjazdowych i asekuracyjnych.
  4. Protekt, mający w propozycji, m.in. zatrzaśniki rozłączalne z blokadą, pasy asekuracyjne czy też szelki bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat sprzętu wysokościowego, można znaleźć na oficjalnej stronie sklepu. Ceny polecanego sprzętu są bardzo atrakcyjne. O szczegółach można porozmawiać z pracownikami sklepu, dzwoniąc pod podany na stronie numer. Można też wysłać wiadomość przez zamieszczony na stronie formularz kontaktowy.

Firma wykonuje też specjalistyczne prace na wysokościach, a także oferuje branżowe szkolenia i kursy, dające uprawnienia do wykonywania usług alpinistycznych. Szkolenia kończą się egzaminem i otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoje usługi firma świadczy dla różnych sektorów i to nie tylko na lądzie, ale też na morzu. Z działalnością szkoleniową firmowego centrum wiążą się też różnego rodzaju akcje społeczne. Mają one na celu uświadamianie pracowników i pracodawców, jak ważne w pracy na wysokościach jest przestrzeganie zasad BHP.

Z rekomendowaną firma współpracuje wielu klientów, są to takie firmy jak, m.in. PGE, NOKIA, IKEA czy też POLIMEX MOSTOSTAL.

Data dodania: 29-04-2019
O BLOGU
Źródło:
https://gat-int.com/sprzet/


O firmie:


Firma: GAT Sp. z o. o. sp. k.

Adres: Szczęsna 26

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-454

Telefon: +48 22 578 06 00

Domena: https://gat-int.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa