Opis:


Kolarstwo BMX to coraz bardziej popularny sport wśród młodych ludzi. Funkcjonujące szkółki zrzeszają pokaźną liczbę hobbystów tej aktywności. Nie ma się co dziwić. Piękna pogoda sprzyja integracji na świeżym powietrzu, a wspólne ćwiczenie rowerowych trików w lokalnym skateparku to doskonały sposób spędzenia wolnego czasu.

Dla prawdziwych pasjonatów kolarstwa bicycle motocross, a także osób chcących w szybszym tempie popracować nad udoskonaleniem swoich umiejętności, same zajęcia w szkółkach to jednak zbyt mało. Kto złapał bakcyla, z pewnością wie, o czym mowa. A gdyby tak spędzić wakacje z ukochanymi dwoma kółkami?

Profesjonalna szkółka GOP BMX School oprócz tradycyjnych zajęć z powodzeniem prowadzi cieszące się ogromną popularnością obozy bmx. Województwo śląskie to teren działalności samej szkółki, jednak obozy odbywają się w zaprzyjaźnionych i co najważniejsze - sprawdzonych ośrodkach, znajdujących się w miejscowościach Przysucha  (40 km od Radomia) oraz Kowalewo Pomorskie (27 km od Torunia).

Organizowane obozy to możliwość siedmiodniowego lub nawet dwunastodniowego aktywnego wypoczynku w gronie rówieśników podzielających tę samą pasję. Dzięki codziennym treningom na profesjonalnych (najlepszych w Polsce, a nawet w Europie) skateparkach, a także pod okiem doświadczonych, służących wsparciem instruktorów, postępy w nauce jazdy i trików będą jeszcze szybsze.

W ramach obozu, miłośnicy bmx'ów, poza samym doszkalaniem się, mogą też liczyć na doskonałą bazę noclegową:

  •  Ośrodek "Marysieńka w miejscowości Przysucha, oferuje swoim gościom wspaniałe położenie nad malowniczym zalewem Topornia.  Oprócz dwóch nowoczesnych, odkrytych skateparków, woodplazy i minirampy, do dyspozycji jest również hala namiotowa o powierzchni aż 700 metrów kwadratowych.
  • Ośrodek w Kowalewie Pomorskim znajduje się na terenie zespołu szkół, który w okresie letnim przystosowany jest do potrzeb obozowiczów. Poza skateparkiem, oferuje dostęp do ogromnej hali gimnastycznej, kuchni oraz jadalni, a także stoły do ping-ponga czy cymbergaja.
Data dodania: 08-04-2019
O BLOGU
Źródło:
http://gopbmx.pl/obozy-bmx/


O firmie:


Firma: GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński

Adres: Targowa 5

Miejscowość: Chorzów

Kod pocztowy: 40-001

Telefon: 577 835 961

Domena: http://gopbmx.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów

ANMAR SP. Z O. O. SP. K.

Tychy

Foto Kreatywni

Częstochowa