Opis:


Klienci, których interesują kursy języka niemieckiego dla firm na terenie Poznania, powinni zapoznać się niezwłocznie z szeroką ofertą szkoły językowej Ling Project. Zajęcia, które odbywają się właśnie tam na pewno spodobają się praktycznie każdemu.

Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach niezbędna - dzięki niej każdy pracownik może robić karierę nie tylko w Polsce, ale również za granicą! Takie umiejętności sprawiają również, iż dana osoba ma znacznie większe możliwości - może na przykład zajmować się interesami zagranicznymi bądź też wyjeżdżać na różnego rodzaju szkolenia i rozwijać dalej swoje umiejętności w danej dziedzinie.

Kursy dla pracowników pomniejszych firm czy też ogromnych przedsiębiorstw to naprawdę sprawdzona inwestycja, która przyniesie zyski.  Zajęcia w opisywanej szkole językowej prowadzone są jedynie przez profesjonalnych lektorów - posiadają oni spore doświadczenie, jak również rzetelną wiedzą oraz umiejętność jej przekazywania. Uczestnicy takich zajęć mogą zatem bez przeszkód zadawać rozmaite pytania czy zgłaszać swoje wątpliwości - prowadzący na pewno będzie w stanie pomóc w każdej sytuacji. Kursanci otrzymują profesjonalne wsparcie - mają do swojej dyspozycji specjalistyczne podręczniki, jak również dostęp do platformy e-learningowej. Dzięki temu mogą oni ćwiczyć swoje umiejętności praktycznie w każdej sytuacji.

W ramach świadczonych usług zainteresowani mogą korzystać z zajęć podstawowych, a także tych, podczas których nauczą się słownictwa typowego dla wykonywanego zawodu. Dzięki temu żaden z uczestników nie będzie miał problemu ze zrozumieniem czy komunikacją w firmie międzynarodowej. Warto także dodać, iż uczestnictwo w takich lekcjach nie jest wcale bardzo kosztowne - oferta opisywanej szkoły jest naprawdę bardzo korzystna i z pewnością spodoba się praktycznie każdemu. Więcej informacji na temat wszystkich proponowanych tam kursów zainteresowani mogą bez problemu znaleźć na stronie internetowej - dostępny jest tam również formularz kontaktowy.

O firmie:


Firma: LING PROJECT

Adres: Górki 9B

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-204

Telefon: 603 453 064

Domena: http://lingproject.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań