Opis:


Prawie każda osoba ma coś do zarzucenia swojemu narządowi węchu. Zwykle chodzi o jego wielkość, kształt lub defekt w postaci krzywej przegrody nosowej, co znacznie utrudnia prawidłowe oddychanie. Spora liczba osób pewnie pokusiłaby się o skorygowanie wyżej wymienionych problemów, gdyby się po prostu nie obawiała zabiegu. 

Operacja nosa, jak każda inna operacja, przebiega kilkuetapowo. Zanim odbędzie się zabieg, potrzeba jest konsultacja, podczas której nie tylko omawia się rodzaj defektu i sposób poradzenia sobie z nim, ale także wykonywane są badania, które określą stan zdrowia pacjenta i ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. 

Następny etap to już przygotowanie do zabiegu, czyli znieczulenie pacjenta, które może być całkowite lub częściowe. Ten drugi rodzaj znieczulenia pozwala na kontakt operatora z pacjentem podczas zabiegu. W kolejnej fazie następuje korekcja nosa, podczas której wykonuje się odpowiednie nacięcia wewnątrz lub na zewnątrz nosa, w zależności od defektu, a następnie kształtuje się strukturę narządu, przycinając lub uzupełniając braki chrząstką pozyskaną na przykład z małżowiny usznej. Ostatnim krokiem jest zszycie wszystkich nacięć przeważnie szwami rozpuszczalnymi i stabilizacja nosa specjalnymi płytkami, a także tamponowanie nosa, mające zapobiec ewentualnym krwotokom. Jeszcze tylko założenie odpowiedniego do korygowanej wady opatrunku i gotowe.

Wszelkie obrzęki i zasinienia, które powstają podczas operacji, znikają po kilku tygodniach, ale pacjenci dopiero po kilku miesiącach zobaczą właściwy kształt nosa, który będzie się przez ten czas formował. Efekt widoczny będzie po około roku, a przez ten czas pacjenci powinni przychodzić na wizyty kontrolne i stosować się do wszystkich wskazań lekarza, aby nie zniweczyć jego pracy, a często też własnego zdrowia.

Tak właśnie przebiega zabieg korekcji nosa w MEA Clinic w Warszawie, która znana jest przede wszystkim z tego, że choć pacjenci są informowani o możliwych powikłaniach, zabiegi wykonywane przez jej specjalistów zawsze przebiegają bezpiecznie i bezproblemowo.  Na stronie meaclinic.pl zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się więcej na ten i wiele innych tematów.

O firmie:


Firma: Mea Clinic

Adres: Piaskowa 6

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-067

Telefon: 538 303 198

Domena: https://www.meaclinic.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa