Opis:


Praca w niskich temperaturach nie należy do najłatwiejszych, organizm traci dużo energii na ogrzanie ciała, szybko można nabawić się odmrożenia kończyn czy przeziębienia. Z tego powodu osoby, które zatrudniają pracowników na tego typu stanowiskach powinny zadbać o odpowiednią odzież, która będzie chronić przed niskimi temperaturami. 

Specjalistyczny ubiór do mroźni

Pracodawcy powinni dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić podwładnym jak najlepsze warunki w środowisku pracy, są do tego zobowiązani przez zapisy prawa. Dlatego to w ich gestii leży zakup ubrania roboczego ocieplanego, i rozdysponowania go pomiędzy pracowników. Zwykła odzież zimowa nie zda tutaj egzaminu, w niektórych sytuacjach może być nawet niebezpieczna dla zdrowia i życia. Wybierając odzież BHP otrzymuje się produkt, który chroni nie tylko przed niskimi temperaturami, ale też wypadkami, bo np. wykonany jest z materiału, który nie jest podatny na ogień. Inwestycja w profesjonalne ubranie to gwarancja bezpieczeństwa pracowników oraz firmy. 

Najlepsze produkty BHP

W poszukiwaniu idealnej odzieży na mroźne dni warto zawitać na stronę tempex.com.pl, gdzie oferowane są specjalistyczne ubrania BHP. Firma ta zajmuje się dystrybucją najlepszych produktów niemieckich tego typu, już od 14 lat świadczy usługi w tym zakresie. Ubrania oferowane w sklepie wytrzymują skrajnie ujemne temperatury, sięgające aż do -49 stopni Celsjusza. Produkty oferowane przez firmę wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długowieczność ubraniu. 

Jaką odzież wybrać?

W przypadku kiedy pracownicy większość zmiany spędzają właśnie w niskich temperaturach, wówczas pracodawcy powinni zadbać o kompletne ubranie robocze ocieplane. Oprócz standardowego kombinezonu roboczego, na stójce ozdobionego kożuchem, warto dobrać bieliznę termoizolacyjna, a także specjalistyczne obuwie. Jeśli praca wymaga od użytkownika ubioru "na cebulkę" lepszym rozwiązaniem będzie zakup ogrodniczek oraz kurtki, która będzie narzucana tylko w momencie wizyty w chłodni.

Data dodania: 05-02-2019
O BLOGU
Źródło:
http://www.tempex.com.pl/


O firmie:


Firma: OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.

Adres: Przedpole 1

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-241

Telefon: +48228680972

Domena: http://www.tempex.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa