Opis:


Choroby związane z narządami ruchu określane są zwykle mianem chorób cywilizacyjnych. Jak pokazuje doświadczenie, większość schorzeń ma charakter nabyty. Jest to spowodowane w głównej mierze obecnymi warunkami życia oraz brakiem aktywności fizycznej, już wśród najmłodszych. Ruch, zabawa i aktywność to naturalne lekarstwa na problemy ortopedyczne, jednak większość ludzi staje przed koniecznością leczenia specjalistycznego.

Najważniejszym punktem w całym procesie leczenia jest odpowiednia diagnoza. Pacjenci narzekający na schorzenia nóg, bioder, rąk i barków taką diagnostykę znajdą między innymi w klinice Rehmedicon. To doskonale wyposażona przychodnia, która działa w Warszawie od ponad 10 lat. W tym czasie specjaliści z kliniki przyczynili się lub w dalszym ciągu się przyczyniają do pomocy prawie 10000 pacjentom. 

Przyczyn dolegliwości wśród pacjentów jest wiele. Bardzo ważne, żeby jak najwcześniej zgłosić się do specjalisty, który będzie w stanie zaproponować skuteczną i co najważniejsze właściwą terapię. W prezentowanych gabinetach dostępne są zarówno dobrze znane wielu osobom metody leczenia, jak  działanie elektrostymulacją, prądami lub polem magnetycznym, ale pacjenci mogą skorzystać z mniej znanych metod, do których zaliczyć można między innymi terapię falą uderzeniową. 

Wszystkie zabiegi oferowane zarówno w pakiecie zabiegów płatnych, jak refundowanych są wykonywane za pośrednictwem nowoczesnych urządzeń. Ortopeda w Warszawie wszystkich pacjentów przyjmuje z jednakowym zaangażowaniem starając się pomóc jak najszybciej. Pacjenci bardzo cenią sobie duże możliwości jeśli chodzi o wybór zabiegów. Jednym z najczęściej wybieranych jest terapia manualna, która nie tylko leczy, ale także relaksuje. W ramach terapii manualnej pacjenci pracują także w swoich domach wykonując zalecona im ćwiczenia. 

Regularne wizyty lekarskie, rehabilitacja, doskonale wyposażone sale oraz własny wysiłek są w stanie przyspieszyć powrót do zdrowia każdemu bez względu na rodzaj schorzenia ortopedycznego. 

 

Data dodania: 05-06-2019
O BLOGU
Źródło:
https://rehmedicon.com/


O firmie:


Firma: Rehmedicon

Adres: Lisowska 23

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-820

Telefon: 22 468 10 88

Domena: https://rehmedicon.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa